CENÍK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac dolor at leo feugiat convallis. Donec congue porttitor scelerisque. Donec leo ligula, porttitor non enim id, mattis tristique tellus. 

5 TÝDENNÍ TRENÉRSKÝ KURZ

0,-
Instruktor fitness
0,-
(nástavba) Kondiční trenér
0,-
(nástavba) Kulturitiska a fitness
0,-
Kompletní kurz

WORKSHOPY  

0,-
Workshop

INSTRUKTOR FITNESS

Instruktor fitness je v oblasti sportu a zdraví nejkomplexnějším odborným zaměřením. Absolvent získává odborné dovednosti, které mu umožňují profesionálně přistupovat k individualitě každého klienta. Ovládne základní a pokročilé prvky z oblasti fyzioterapie, sportovní zátěže a kondičního cvičení. Získané dovednosti uplatňuje s klienty ve fitness centrech i mimo ně.

8 900 KČ 


TRENÉR KONDIČNÍHO POSILOVÁNÍ

+ týden navíc (nástavba)

Nástavbové studium, které je zaměřené na získání dovedností v oblasti vedení skupinových lekcí (kruhové, silové, kondiční, vytrvalostní a atletické skupinové tréninky). Absolvent získává znalosti v oblasti sestavování kruhových tréninků a práci s lidmi, které si v rámci kurzu v praktické části vyzkouší na vlastní kůži mezi reálnými zákazníky na kruhových trénincích FreshKruháče. 

9 900 KČ  (zahrnuje kurz Instruktor Fitness)


TRENÉR KULTURISTIKY A FITNESS II. TŘÍDY

+ týden navíc (nástavba)

Další nástavbové studium je zaměřené na získání zkušeností v oblasti kulturistiky a fitness, ve kterém se bude absolvent orientovat v závodních disciplínách, sestavování a tvoření jídelních a tréninkových plánů. 

9 900 KČ  (zahrnuje kurz Instruktor Fitness)


Často kladené otázky

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku informujte nás na info@freshakademie.cz

Mohu se účastnit kurzu pokud je mi méně než 18 let?

Naše akreditované trenérské kurzy jsou pro osoby starších 18 let. Kurz lze ale absolvovat bez závěrečné zkoušky, ke které se lze dostavit až po dosáhnutí věku 18 let.

Mohu se účastnit pouze nástavbového kurzu?

Nástavbu si lze odchodit jako samostatný kurz, ale bez kořenového kurzu Instruktor fitness nemůžeme po ukončení nástavby vydat certifikát, který je akreditovaný MŠMT.

Jsou kurzy vhodné pro muže i ženy?

Samozřejmě. Kurzy školí budoucí trenéry, kterými se mohou stát ženy i muži.

Je možné nahradit ztracenou hodinu?

Ano. Pokud dojde k nečekané absenci, lze si domluvit náhradu po domluvě s lektory.

Mohu kurz absolvovat bez závěrečné zkoušky?

Ano. K závěrečné zkoušce vás nikdo nezavazuje. Celá výuka je vedená ke splnění závěrečné zkoušky a tím získání osvědčení o úspěšném dokončení.

Mohu kurz zaplatit na více částí?

Ano. Pro jakékoliv otázky ohledně platby napište na info@freshakademie.cz