Podmínky FreshAkademie

 

Tak s chutí do toho a půl je hotovo.

Následující krátký text slouží především tomu, abychom se vyhnuli případným nedorozuměním hlavně při nestandardních situacích. Pořádek dělá přátelé a my se prostě chceme kamarádit 🙂

 • 1
  Takový to úvodní zvěrstvo kolem
 1. Účastníci zájezdu: My kluci z FreshAkademie (FreshAkademie IČ06582524 s.r.o.) jsme provozovatel, dále jen FreshAkademie. Vy, Fresháci a Freshandy z FreshGymu jste našimi klienty, dále jen Klient. 
 2. (akreditované kurzy) Vyplněním registračního formuláře se Klient zavazuje uhradit ve smluveném termínu smluvenou částku bezhotovostním převodem na účet FreshAkademie dle pokynů. Aktuální údaje, termíny a částky jsou vždy Klientovi doručeny elektronickou formou a Klient je po vyplnění registračního formuláře obdrží do emailu. 
  (workshopy a semináře) Vyplněním přihlašovacího formuláře se Klient zavazuje uhradit ve smluveném termínu částku ve formě hotovosti/platbou přes terminál na účet FreshAkademie dle pokynů. Termín, částka a způsob platby jsou vždy Klientovi oznámeny dostatečně dopředu v informačních e-mailech.
 3. Registrací a zaplacením vyjadřuje Klient souhlas s těmito podmínkami. Pak si můžem plácnout.
 4. FreshAkademie si vyhrazuje právo podmínky měnit. Tenhle bod tu máme pro případ, kdyby bylo třeba něco trochu změnit a ňákej chytrák se nám to pokusil vomlátit vo xicht. Ničeho se neboj Kliente! Vždy ti dáme vědět, že se něco mění.
 • 2
  Registrace, Kapacita, Platba
 1. Kapacita nabízneých kurzů je omezená, viz aktuální informace na webu.
 2. Za kompletní je považována registrace až po řádném vyplnění formuláře a včasném zaplacení (rozhodující je datum přijetí platby).
 3. V případě uhrazení částky po naplnění kapacity si FreshAkademie vyhrazuje právo odmítnout Klientovi službu kurzů nebo přednášek poskytnout. V takovém případě bude platba navrácena Klientovi požadovaným způsobem.
 4. FreshAkademie si vyhrazuje právo ve výjimečných případech kapacitu kurzu navýšit.
 5. Normálně se ale řídíme podle hesla "kdo dřív platí, ten dřív jede a místo v kurzu má jistý". Takže s placením radši dlouho neváhej, páč se může stát, že místo už prostě nebude 🙂 Navíc čim dýl váháš, tím to máš dražší, viz platební termíny jednotlivých kurzů.
 6. FreshAkadmie si vyhrazuje právo odmítnout potenciálního Klienta, pokud má podezření na podvodné jednání, záměrné poškození FreshKruháče, FreshKempu nebo FreshAkadmie nebo ostatních Klientů nebo opakované neuposlechnutí pokynů instruktora.
 7.  Může se ale přihodit něco vážného, co ti bude bránit v účasti. Pak se řídíme následujícíma pravidlama:
  • (akreditované kurzy)
   Déle než 1 kalendářní měsíc před startem kurzu vracíme 100% z ceny
  • V intervalu 1 měsíc - 14 dní před startem kurzu vracíme 50% z ceny
  • V intervalu 14 dní - 0 dní před startem kurzu vracíme 0% (čti nic) z ceny 
   (workshopy a semináře)
  • Déle než 4 dní před startem workshopu/semináře omlouváme absenci a neplatí se storno poplatek
  •  3 dny před startem workshopu/semináře neomlouváme absenci a platí se 50% z ceny. 
 • 3
  Kdo za co může a kdo za nic nemůže
 1. V průběhu kurzu se Klient zavazuje řídit se bezpečnostními pokyny FreshAkademie, případně osob FreshAkademií pověřených. Aby se nám to nezvrhlo, je fajn bejt na sebe i ostatní opatrný a poslouchat, co se má a co se nemá dělat. Nechceme zbytečně přijít k úrazu nebo někoho rozesmutnět.
 2. Klient si je vědom, že se kurzu účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí.
 3. Za újmu Klientovi či úraz Klienta zapříčiněnou nedodržením pokynů nenese FreshAkadmie odpovědnost. Hele, tohle je jednoduchý. Když děláš kraviny a neposloucháš, tak nám pak prostě nechoď brečet na rameno, že sis odřel/a kolínko! I když lékárničku a kurz první pomoci samozřejmě máme. No a některý z instruktorů tě milá Freshando vždy rád ošetří 🙂
 4. A tak obecně - jsme rozumní...ehm...jsme dospělí...hm... jsme fajn kluci a vždycky se s náma jde na čemkoliv dohodnout 🙂 Jakejkoliv problém budeš mít, napiš nám na riditel@freshkruhac.cz nebo volamerediteli@freshkruhac.cz a věříme, že ti dokážeme vyjít vstříc.