Přihlášení a platba

Přihlášení přes webový formulář

Jak se přihlásím?

 • Přihlášení provedeš jednoduchým vyplněním formulářem, který se zobrazuje po rozkliknutí speciálních tlačítek na webu. Jak vypadá webový formulář se můžeš podívat zde:

Platba převodem:

 • Přes formulář lze platit pouze převodem. Po vyplnění a potvrzení formuláře s tvým jménem a e-mailovou adresou dorazí informační e-mail, ve kterém dostaneš veškeré informace o platbě. 

Výhody přihlášení přes webový formulář

Základní výhodou této platby je, že po vyplnění vašeho e-mailu automaticky získáváte bonus ve formě zasílání materiálů před, během, nebo po skončení výuky.

Přihlášení přes mobilní/PC aplikaci

Jak se přihlásím?

 •  Na adrese app.freshkruhac.cz se jednoduše pomocí mobilu, nebo svého počítače manuálně přihlásíš na vybraný workshop. 

Jak se přihlásím?

 1. Krok - po otevření aplikace rozklikni ikonku tréninky v horním menu.
 2. Krok - zvol místo kde se workshop pořádá (Spořilov).
 3. Krok - vyber workshop (fialově vyznačený) na který se chceš přihlásit.
 4. Krok - po otevření se  přihlaš kliknutím na tlačítko ,,Přihlásit na trénink".

Platba na místě:

 • Zatím nelze v aplikaci platit on-line, proto je nutné po přihlášení počítat s tím, že se bude platit až na místě a to hotově, nebo kartou přes platební terminál.

Nevýhody přihlášení přes applikaci

Pokud jsi nevyplnil přihlašovací formulář, nemáme k dispozici tvojí e-mailovou adresu. To znamená, že veškeré materiály z přednášky nejsme schopni poslat. Pokud dojde k akutnímu zrušení, nemáme tě jak informovat. Proto je nutné neustále sledovat aplikaci. Rušení probíhá nejpozději 24h před zahájením.

Zrušení workshopu

Koloběh peněz pokud se workshop zruší vlivem nedostatečné účasti.

Vrácení peněz zpět

 • Pokud nastane situace a dojde ke zrušení workshopu na který jsi přihlášení, můžeš využít možnosti vrácení peněz přes speciální webový formulář. 

Využití peněz na další workshop

 • Pokud nastane situace a dojde ke zrušení workshopu na který jsi přihlášený, můžeš své peníze využít na jiný workshop, nebo termín. V tom případě během vyplňování nového formuláře zadej do poznámky, že jsi platil za zrušený workshop a my si tvoji platbu ověříme.

Přihlášení do webového formuláře po skončení výuky

 • Pokud dojde k vyplnění formuláře po skončení výuky se záměrem získání e-mailových materiálů, budeš informován o zaplacení faktury. V tomto případě na e-mail nemusíš odpovídat, byl vygenerován automaticky.