MARATON SEBEOBRANY

Před přístupem k samotným technikám je důležité naučit se nejdříve dobře stát – tzn.vytvořit si svůj vlastní bojový (obranný) postoj, který bude stabilní.
PŘIHLÁŠKA OTEVŘENA

STŘETNÝ BOJ

DATUM UPŘESNÍME
Víme jak se tváří v tvář bránit utočníkovi? Zastavení facky, rdoušení zepředu a kravata jsou nejčastější útoky, na které se zaměříme!
ZATÍM SE NELZE PŘIHLÁSIT

PŘEPADENÍ ZE ZÁLOHY

DATUM UPŘESNÍME
Útok ze zálohy je jednou z nepouživanější metodou útočníka. Chycení ze za oděv, nebo rdoušení ze zadu budou modelové situace, ve kterých se naučíme rychle a efektivně reagovat.
ZATÍM SE NELZE PŘIHLÁSIT

SEBEOBRANA NA ZEMI

DATUM UPŘESNÍME
Během útoku se můžeme ocitnout v nevýhodné pozici na zemi. U takto nepříjemné situace máme stále možnost jak si zachovat čistou hlavu a dělat to nejlepší co můžem.
ZATÍM SE NELZE PŘIHLÁSIT

CHLADNÉ ZBRANĚ

DATUM UPŘESNÍME
Útok zbraní vyděsí opravdu každého a není jednoduché takovou situaci řešit jinak, než útěkem. Ne vždy může být útěk útočníkem umožněn a proto je v takové situaci vždy dobré vědět, jaké máme možnosti.
ZATÍM SE NELZE PŘIHLÁSIT

Maraton sebeobrany s Honzou Ziklem

Sebeobrana je sled úkonů, s jejichž pomocí se napadený objekt snaží zabránit útočníkovi ve způsobení možných tělesných zranění či jiných závažných škod.

Sebeobranu lze provádět aktivně − beze zbraně (chvaty, údery, kopy atp.), se zbraní (pistole, nůž a improvizované zbraně) nebo pasivně − (útěk, zavolání policie). Za sebeobranu již nelze považovat situaci, kdy napadený využije nepřiměřených prostředků, např. útočník se vzdá a napadený i přesto pokračuje v jeho likvidaci. 
Na tomto workshopu se dozvíme, jak by sebeobrana měla vypadat v nejrůznějších situacích a také jaké jsou právní vymezení při použití sebeobrany. 

Připravili jsme pro vás 5 zajímavých workshopů, ve kterých se budeme zaměřovat na modelové situace, které mohou při útoku nastat. 

 
Datum konání: BUDE UPŘESNĚNO
 
Datum konání: BUDE UPŘESNĚNO
 
Datum konání: BUDE UPŘESNĚNO

 

SEBEOBRANNÝ POSTOJ

14.12.2019

sobota v 9:00

VYPRODÁNO
0
Cena
0minut
Délka workshopu
0lidí
Kapacita workshopu

Workshopem sebeobrany vás provede:

Jan Zikl
Jan Zikl

Honzu si nemusíme nijak sáhodlouze představovat. Co se týče tématu sebeobrany, tak je již přes 3 roky aktivním instruktorem pod sdružením Sebeobrana Praha. Má za sebou několik akcí pro základní školy, firemní školení např. pro centrálu Shell, Českou pojišťovnu a další. Možná jste ho zahlédli i ve Snídani s Novou nebo v TopStar magazinu. Honza se věnuje s přestávkami bojovému umění od 10 let. Je to jeho vášeň. Díky sebeobraně spojuje hobby a to, že chce pomoci druhým, aby byli v bezpečí.

Co bude obsahem a na co se mohu těšit?

  • Zakladni právní normy vymezujici použití sebeobrany, teorie prevence 
  • Zahřátí, mobilizace 
  • Základní postoj a pohyb v něm 
  • Přímé údery 
  • Facka 
  • Lokty 
  • Kolena 
  • Kombinace
VŠECHNY MÍSTA VYPRODÁNA

Přijď se dozvědět něco nového o svém těle a porozumět tak novým věcem!

Naše workshopy jsou vhodné úplně pro každého. Každý workshop nabízí jiné téma a podle informačního obsahu každý zájemce usoudí, zda se v této oblasti chce vzdělávat.


14.12.2019

sobota od 9:00

ADRESA

José Martího 269/31, 162 52 Praha 6

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ WORKSHOPY

Sebeobranný postoj

14.12. - 14.12.FTVS - José Martího 269/31, 162 52 Praha 6

Jak na stojku

15.12. - 15.12.Freshkruháč Bořislavka, Evropská 689/148, 160 00 Praha 6-Vokovice